Pirmasis ERASMUS+ KA2 projekto partnerių susitikimas

Spalio 13-17 dienomis Montequinto (Dos Hermanas) mieste Ispanijoje pirmą kartą susitiko ERASMUS+ KA2 projekto „CLIL – atviras langas į pasaulį“ partneriai.

Projekto tikslas – sujungti skirtingų Europos šalių patirtį ir žinias tam, kad būtų sukurtadalyko ir kalbos integruoto mokymo(-si) (CLIL) medžiaga, kuri lavintų bendrąsias kompetencijasir labiausiai tiktų 3-14 metų mokiniams. Projekto veiklos, nauji aktyvūs metodai, skatinantys kritinį mąstymą, kūrybingumą, bendravimą ir bendradarbiavimą, sudomins ir motyvuos moksleivius domėtis užsienio kalbomis, kitų šalių kultūra, papročiais ir tradicijomis.

Susitikimo metu projekto partneriai (mokyklų iš Montequinto (Dos Hermanas) miesto Ispanijoje, Pezaro Italijoje, Ispanijos salos Menorkos, Turkijos sostinės Stambulo, Zeitūno Maltoje, Turku Suomijoje, Latvijos sostinės Rygos ir mūsų mokyklos mokytojai) aptarė svarbiausius projekto klausimus, aplankė vieną iš Ispanijos mokyklų C.E.I.P. Europa, stebėjo atvirą pamoką, kurioje buvo taikomas CLIL metodas, bendravo su tos mokyklos administracija, mokytojais bei mokiniais. Projekto partneriai taip pat turėjo galimybę pabendrauti ir su kitų šalių mokytojais bei sužinoti apie švietimo sistemas skirtingose šalyse. Po susirinkimų aplankė garsias Sevilijos vietas ir daugiau sužinojo apie Ispanijos istoriją, kultūrą bei tradicijas.

Esame pasiruošę dalintis gerąja patirtimi, įgyta Ispanijoje su kolegomis bei mokiniais, ir pradėti įgyvendinti projekto veiklas savo mokykloje.

Projekto koordinatorė Inga Šimonytė ir anglų kalbos mokytoja Kristina Rasiukienė


Keisti teksto dydį